Pokoje hotelowe Bytom

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty pokojów hotelowych w Bytomiu. Oferujemy pokoje hotelowe w kilku lokalizacjach Bytomia. Może być to hotel znajdujący się w samym sercu Bytomia, oddalony od rynku o około 7 minut drogi pieszo. Może to być też hotel w zacisznym miejscu z łatwym i szybkim dojazdem do centrum. Nasze pokoje hotelowe doskonale sprawdzają się jako nocleg dla biznesmenów, podróżników oraz rodzin z dziećmi – każdy poczuje się w nich jak w luksusowej rezydencji.

Pokoje hotelowe Bytom – baza noclegowa

W naszych hotelach oferujemy noclegi w pokojach jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych z możliwością umieszczenia dostawki dla dziecka. Pokoje hotelowe wyposażone są w łóżka – do wyboru pojedyncze bądź podwójne, szafę na ubrania oraz płaski telewizor. Dodatkowymi usługami, które oferujemy w pokojach hotelowych są barek wypełniony zarówno polskimi i zagranicznymi alkoholami oraz przekąskami, jak również sejf – z indywidualnie ustawianym hasłem.

hotel bytom

Wyposażenie dodatkowe w pokojach

Łazienki wyposażone w prysznic spełniają najwyższe standardy jakości. Dodatkowo, wszyscy goście otrzymują od hotelu komplet ręczników oraz szampon do włosów i żel pod prysznic. Na umywalce znajduje się także mydło. Każdy pokój hotelowy wyposażony jest ponadto w mały zestaw do szycia oraz pastę do butów. W każdej szafie w naszych pokojach hotelowych w Bytomiu umieszczone jest żelazko oraz deska do prasowania na wypadek, gdyby była ona potrzebna. O usługę wyprasowania ubrań można także poprosić obsługę hotelową. Pościel w naszych hotelach na życzenie klienta może być wymieniana codziennie – co za tym idzie, każdego dnia nasi goście kładą się do świeżej i czystej pościeli. Podobnie jest ze sprzątaniem pokoju – gdy gość wychodzi, nasza obsługa hotelowa ma za zadanie posprzątać i utrzymać w pokoju odpowiedni standard.

Klimatyzacja

Wszystkie pokoje hotelowe w Bytomiu wyposażone są w klimatyzację, której temperaturę mogą ustawiać w zależności od swoich potrzeb. Panel sterowania znajduje się na ścianie. W każdym pokoju umieszczony jest ponadto telefon, poprzez który można bezpośrednio kontaktować się z recepcją. Istnieje możliwość zamówienia do pokoju posiłku codziennie do północy, po tej godzinie zamykana jest hotelowa kuchnia.

apartament hotelowy w bytomiu

Apartamenty

Apartamenty w naszych hotelach wyposażone są w pomieszczenie z aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszelkie niezbędne sprzęty: kuchenka elektryczna, mikrofalówka, czajnik oraz lodówka. Dodatkowo, każdy aneks posiada zestaw talerzy, sztućców oraz szklanek i kieliszków dla czterech osób. Spośród szerokiej gamy dostępnych pokojów hotelowych, można wybrać te, które posiadają taras z widokiem na przepiękny, hotelowy ogród. Na tarasie znajdują się stół oraz krzesła, tak więc można poprosić obsługę o przyniesienie posiłku do pokoju i zjeść śniadanie na świeżym powietrzu. W cenę każdego pokoju wliczona jest cena całodobowego, strzeżonego parkingu. To wszystko w połączeniu z dobrą lokalizacją, atrakcyjną ceną powoduje, że jest to najlepsze miejsce hotelowe w Bytomiu i okolicach, w którym poczujesz się niczym w luksusowej rezydencji. Zapraszamy do naszych hoteli! Jeżeli szukają Państwo najlepszego noclegu w Bytomiu, to właśnie go znaleźliście!